Izabela

Rzeszutek

500 540 201

KIM JESTEŚMY??

Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów druku - kochamy to co robimy i posiadamy wieloletnią praktykę i doświadczenie w branży drukarskiej i reklamowej.

10 powodów, dla których warto nas wybrać:

1.  Wiemy, co robimy i że robimy to dobrze :) Znamy doskonale nasze produkty i techniki druku - chętnie wyjaśnimy,            pomożemy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do każdego zamówienia.

2.  Oferujemy wiele rodzajów nadruku, szeroki asortyment odzieży i gadżetów.

3.  Dbamy o naszych klientów przed, w trakcie i po złożonym zamówieniu.

4.  Mówimy po polsku, angielsku i niemiecku.

5.  Nasz park maszyn stale się rozwija, dzięki czemu możemy oferować coraz krótsze terminy realizacji. 

6.  Zrealizujemy Twoje zamówienie kompleksowo- jeśli nie masz profesjonalnych grafik z łatwością pomożemy, nasi           graficy przygotują Twoje logo/ obraz do druku. 

7.  Uwielbiamy wyzwania - często realizujemy nietypowe projekty i wymagające produkty, wystarczy zapytać,                       porozmawiać - zaskocz nas zamówieniem, a my zaskoczymy Cię realizacją! 

8.  Sitodruk do 7 kolorów, nadruki separacyjne, nadruki z efektami (m.in hot stamping, brokat, metaliczne, reflective,          holo i wiele innych), wydruki na wykrojach, pole zadruku aż 69x39cm, setki produktów do wyboru to tylko kilka              naszych zalet :)

9.  Realizujemy zamówienia wysoko i niskonakładowe - współpracujemy z klientami końcowymi, z agencjami                       reklamowymi i każdym kto potrzebuje WYDRUKOWAĆ coś na czymś :)

10. Do tego wszystkiego gwarantujemy... NISKIE CENY :)