top of page

Izabela
Rzeszutek

500 540 201

KIM JESTEŚMY??

Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów druku - kochamy to co robimy i posiadamy wieloletnią praktykę i doświadczenie w branży drukarskiej i reklamowej.

10 powodów, dla których warto nas wybrać:

  1. Wiemy, co robimy i robimy to dobrze :) Znamy doskonale nasze produkty i techniki druku - chętnie wyjaśnimy,        pomożemy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do każdego zamówienia.

  2. Oferujemy wiele rodzajów nadruku, szeroki asortyment odzieży i gadżetów.

  3. Dbamy o naszych klientów przed, w trakcie i po złożonym zamówieniu.

  4. Mówimy po polsku, angielsku i niemiecku.

  5. Nasz park maszyn stale się rozwija, dzięki czemu możemy oferować coraz krótsze terminy realizacji. 

  6. Zrealizujemy Twoje zamówienie kompleksowo- jeśli nie masz profesjonalnych grafik z łatwością pomożemy, nasi  graficy przygotują Twoje logo/ obraz do druku. 

  7. Uwielbiamy wyzwania - często realizujemy nietypowe projekty i wymagające produkty, wystarczy zapytać,          porozmawiać - zaskocz nas zamówieniem, a my zaskoczymy Cię realizacją! 

  8. Sitodruk do 7 kolorów, nadruki separacyjne, nadruki z efektami (m.in hot stamping, brokat, metaliczne, reflective,  holo i wiele innych), wydruki na wykrojach, pole zadruku aż 69x39cm, setki produktów do wyboru to tylko kilka    naszych zalet :)

  9. Realizujemy zamówienia wysoko i niskonakładowe - współpracujemy z klientami końcowymi, z agencjami                reklamowymi i każdym kto potrzebuje WYDRUKOWAĆ coś na czymś :)

  10. Do tego wszystkiego gwarantujemy... NISKIE CENY :) 

bottom of page